ساترا و حمایت از رسانه‌ها

سازمان تنظیم مقررات رسانه‌های صوت و تصویر فراگیر در فضای مجازی (ساترا) در راستای سیاست‌ها و مأموریت‌های خود برای عدالت رسانه‌ای، حمایت از سکوها، ارتقای فنی خدمات رسانه‌ها و تسهیل‌گری در توسعه کسب‌وکار با هدف گسترش و تقویت بازار صنعت صوت و تصویر فراگیر، تسهیلاتی را به فعالان این صنعت ارائه می‌نماید.

تأسیس

همزمان با دومین نمایشگاه رسانه‌های صوت و تصویر ایران «رصتا» در دی‌ما 1402، «مرکز خدمات رسانه» توسط سازمان تنظیم مقررات صوت و تصویر فراگیر آغاز به کار کرده است.

به دنبال تسهیل‌گری موثر

این مرکز با هدف ارائه منظومه‌ای از خدمات متنوع برای کسب‌وکارهای زیست‌بوم صنعت صوت و تصویر فراگیر در کشور راه‌اندازی شده است. از جمله تسهیلاتی که مرکز خدمات رسانه ارائه می‌دهد عبارتند از کمک‌های مالی، معرفی ایده‌ها و طرح‌ها به سرمایه‌گذاران، دوبله محتوای خارجی، اصلاح و آماده‌سازی تصویر، فروش نیابتی محصولات به سکوها و...

شیوه دریافت خدمات

رسانه‌ها، افراد، کسب‌‎وکارها و پلتفرم‌های مختلف رسانه‌ای کشور در ابعاد خرد و کلان می‌توانند با مراجعه به سایت این مرکز و کلیک بر دکمه ثبت درخواست، فرم مربوطه را مشاهده و درخواست خود را ثبت نمایند.
کارشناسان ما پس از بررسی درخواست‌ها جهت اقدامات بعدی با متقاضی تماس خواهند گرفت.

فرصت بی‌نظیر استفاده از خدمات.

درخواست خدمات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند!

مرکز خدمات رسانه | ۱۴۰۲ خورشیدی | © تمامی حقوق برای سازمان تنظیم مقررات رسانه‌های صوت‌وتصویر فراگیر در فضای مجازی (ساترا) محفوظ است.